Niedziela,

2018-11-18

Klaudyny, Romana

Jesteś tu: » Strona główna » AKTUALNOŚCI » październik/listopad » ZAPAŚNICY „OLIMPIJCZYKA” NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK W MILICZU

W dniach 26-27 października br. 7-osobowa ekipa „Olimpijczyka” Sulmierzyce wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików i Młodziczek w zapasach stylu wolnym w Miliczu.

W zawodach wystartowało 170 zapaśników z 22 klubów. Był to sprawdzian dla młodych zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Klub „Olimpijczyk” Sulmierzyce zdobył dwa medale i w klasyfikacji drużynowej został sklasyfikowany na dziesiątym miejscu.

fot     fot

Klasyfikacja indywidualna: