Wtorek,

2019-01-22

Dominiki, Mateusza

OBÓZ ZAPAŚNICZY OLIMPIJCZYKA SULMIERZYCE

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » sierpień » OBÓZ ZAPAŚNICZY OLIMPIJCZYKA SULMIERZYCE

OBÓZ ZAPAŚNICZY OLIMPIJCZYKA SULMIERZYCE

W dniach od 20 do 27 sierpnia br. w miejscowości Głuchołazy odbył się letni obóz zapaśniczy kadry wojewódzkiej Dolnego Śląska. Na obóz zostali powołani również zawodnicy Klubu Olimpijczyk Sulmierzyce: Tomasz Kowalski oraz Przemysław Wizner.

W obozie wzięły udział takie kluby jak: Śląsk Milicz, Bizon Milicz, Rokita Brzeg Dolny, Bielawianka Bielawa, Wiatr Wołów.

Kadra trenowała na pełnych obrotach. Zawodnicy poznawali nowe techniki zapaśnicze. Ośrodek szkoleniowy w Głuchołazach cieszy się dużą popularnością oraz atrakcyjnością wśród młodzieży.

W czasie wolnym młodzież mogła korzystać z wszystkich atrakcji oraz udogodnień, które znajdowały się na terenie obiektu.

Rafał Patalas