Niedziela,

2018-11-18

Klaudyny, Romana

OBÓZ ZAPAŚNICZY „OLIMPIJCZYKA” SULMIERZYCE

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » sierpień » OBÓZ ZAPAŚNICZY „OLIMPIJCZYKA” SULMIERZYCE

OBÓZ ZAPAŚNICZY „OLIMPIJCZYKA” SULMIERZYCE

W dniach od 6 do 12 sierpnia br. w miejscowości Międzywodzie odbył się letni obóz zapaśników i zapaśniczek z klubu „Olimpijczyk” Sulmierzyc.

W obozie wzięło udział 105 dzieci z klubów z całej Wielkopolski, między innymi: Grunwald Poznań, Grunwald Plewiska, Sobieski Poznań, Tęcza Środa Wielkopolska, Olimpijczyk Sulmierzyce.

Na obóz została powołana kadra wielkopolski dziewcząt za którą odpowiedzialny jest trener Andrzej Erbert z Poznania.

Kadra trenerska na obozie w składzie: Dariusz Grzywiński - trener kadry narodowej seniorów, juniorów, Mieczysław Chomicz, Andrzej Erbert, Roman Króliński oraz Rafał Patalas pracowała na pełnych obrotach, starając się, aby czas spędzony na obozie był właściwie wykorzystany, a dzieci zadowolone z pobytu.

Przepiękna pogoda towarzyszyła nam przez cały czas, dzięki temu treningi bez przeszkód mogły odbywać się na plaży a popołudniami na macie.

Podczas ćwiczeń zawodnicy i zawodniczki poznawali nowe techniki oraz doskonalili znane im chwyty. W wolnym czasie uczestnicy poświęcali czas na zwiedzanie mini zoo, podziwianie miejsca z tarasu widokowego oraz zakup pamiątek.

Rafał Patalas