Niedziela,

2018-11-18

Klaudyny, Romana

„OLIMPIJCZYK” NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU ZAPAŚNICZYM W CZESKIM BRNIE

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » czerwiec » „OLIMPIJCZYK” NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU ZAPAŚNICZYM W CZESKIM BRNIE

„OLIMPIJCZYK” NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU ZAPAŚNICZYM W CZESKIM BRNIE

W dniach 22-23 czerwca br. dwunastoosobowa ekipa „Olimpijczyka” Sulmierzyce wystartowała w międzynarodowym turnieju o Grand Prix Brna (Czechy) w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. W imprezie zaprezentowało się 160 zawodniczek i zawodników z Czech, Słowacji, Austrii, Serbii i Polski.

Po złote medale sięgnęli:

Kowalski Tomasz, Cierniejewski Filip

Brązowe medale zdobyli:

Wizner Przemysław, Gibasiewicz Szymon

fot   fot

Czwarte miejsce zdobyła Grobelna Dominika, natomiast na piątym miejscu zawody ukończyli: Kromarek Nikola, Adamska Julianna, Orlikowski Igor.

W zawodach wystartowały 22 kluby. W podsumowaniu końcowym Olimpijczyk Sulmierzyce został sklasyfikowany na 8 miejscu. Zwyciężył klub gospodarzy Hellas Brno (Czechy), drugie miejsce Rakousko (Austria) trzecie miejsce Vienna (Austria).

Gratulacje dla wszystkich!

fot   fot

Podziękowania dla sponsorów i sympatyków „Naszego” klubu oraz rodziców młodych sportowców za pomoc w organizacji wyjazdu!

(RP)