Niedziela,

2018-11-18

Klaudyny, Romana

OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO W ZAPASACH

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » czerwiec » OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO W ZAPASACH

OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO W ZAPASACH

W dniu 10 czerwca br. w sali widowiskowej SDK odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w zapasach. Mistrzostwa odbyły się w grupie dzieci, młodzików, kadetów. W zawodach wystartowała rekordowa ilość zawodników aż 134 z 13 klubów i trzech województw.

rys

W punktacji drużynowej zwyciężył klub Olimpia Cieszków (województwo dolnośląskie), drugie miejsce - Tęcza Środa Wielkopolska (województwo wielkopolskie), trzecie miejsce - Modliszki Słomków Mokry (województwo łódzkie). Klub „Olimpijczyk” Sulmierzyce sklasyfikowany został na piątym miejscu z dwunastoma medalami. Zawody uświetnił występ grupy tanecznej ze Szkoły Podstawowej z Sulmierzyc. Otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Sulmierzyc Pan Dariusz Dębicki.

fot    fot

Po oficjalnym otwarciu zawodów przyszedł czas na konkurs skoków akrobatycznych w grupie dziewcząt i chłopców. W rywalizacji także wzięli udział zawodnicy naszego klubu Magdalena Machnik i Igor Orlikowski, którzy znaleźli się w trójce najlepszych nagrodzonych przez komisję.

Klasyfikacja indywidualna:

1 miejsce – Kromarek Nikola