• Odwiedziło nas: 1179168 osób
  • Do końca roku: 343 dni
  • Do wakacji: 155 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Wtorek,

2019-01-22

Imieniny:

Dominiki, Mateusza

BRĄZOWY MEDAL IGORA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W NAMYSŁOWIE

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » listopad (II) » BRĄZOWY MEDAL IGORA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W NAMYSŁOWIE

BRĄZOWY MEDAL IGORA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W NAMYSŁOWIE

Klub „Olimpijczyk” Sulmierzyce w dniach 17-19 listopada br. brał udział w Międzynarodowym Memoriale w zapasach w Namysłowie. W tej opolskiej miejscowości wystartowało 100 zawodników z Polski i reprezentacja Ukrainy. Zawody były podzielone na trzy grupy młodzieżowe. Najlepiej spisał się zawodnik „Olimpijczyka” Sulmierzyce Igor Orlikowski zdobywając brązowy medal w kategorii 42 kilogramów. 

fot

W barwach „Olimpijczyka” walczą nadal absolwenci ZSP. Mateusz Kowalski startujący w grupie juniora starszego walcząc w Namysłowie o brązowy medal musiał uznać wyższość zawodnika z Namysłowa i ostatecznie zajął piąte miejsce.

 

Natomiast na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Osielsku, rozgrywanych w dniach 13-15 października br. startował kolejny z absolwentów ZSP – Łukasz Kowalski. Turniej obejmował zawodników w wieku do 23 lat. Walki od godzin rannych odbywały się na dwóch matach. W pierwszej walce Łukasz spotkał się z Ryszardem Machmudowem z Kołobrzegu przegrywając 12 do 2. W następnej walce spotkał się z Mateuszem Filą z „Olimp” Janów Lubelski wygrywając na plecy. W trzeciej walce musiał uznać wyższość zawodnika z Środy Wlkp. Krzysztofa Sobkowiaka przegrywając 10 do1. Łukasz Kowalski zakończył zawody na 8 miejscu.


fot


(RP)

Opracowanie: szkolnastrona.pl