Niedziela,

2018-11-18

Klaudyny, Romana

OBÓZ ZAPAŚNICZY „OLIMPIJCZYKA” SULMIERZYCE

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2016/17 » lipiec/sierpień » OBÓZ ZAPAŚNICZY „OLIMPIJCZYKA” SULMIERZYCE

OBÓZ ZAPAŚNICZY „OLIMPIJCZYKA” SULMIERZYCE

W dniach od 7 do 12 sierpnia br. w miejscowości Międzywodzie odbył się letni obóz zapaśników i zapaśniczek z klubu „Olimpijczyk” z Sulmierzyc.

.

W obozie wzięło udział 120 dzieci z klubów z całej Wielkopolski, między innymi: Grunwald Poznań, Grunwald Plewiska, Sobieski Poznań, Tęcza Środa Wielkopolska, Olimpijczyk Sulmierzyce.

Kadra trenerska w składzie: Grzywiński Dariusz - trener kadry narodowej juniorów, Chomicz Mieczysław, Erbert Andrzej, Patalas Rafał pracowała na pełnych obrotach, starając się, aby czas spędzony na obozie był właściwie wykorzystany, a dzieci zadowolone z pobytu.

Przepiękna pogoda towarzyszyła nam przez cały czas, dzięki temu treningi bez przeszkód mogły odbywać się na plaży a popołudniami na macie. Podczas ćwiczeń zawodnicy i zawodniczki poznawali nowe techniki oraz doskonalili znane im chwyty.

fot     fot

Między zajęciami sportowymi uczestnicy poświęcaili czas na, między innymi zwiedzanie mini zoo, podziwianie miejsca z tarasu widokowego czy plażowanie.

fot      fot

fot     fot

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w przepięknej nadmorskiej miejscowości Międzyzdroje. Dzieci spacerowały po promenadzie i molo oraz podziwiały aleję gwiazd.

Do zobaczenia za rok!!!!

(RP)