Niedziela,

2018-11-18

Klaudyny, Romana

UCZNIOWIE Z ZSP NA EUROWEEKU

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2016/17 » wrzesień/październik » UCZNIOWIE Z ZSP NA EUROWEEKU

UCZNIOWIE Z ZSP NA EUROWEEKU

W dniach 5-9 października 2016 roku uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Sulmierzycach uczestniczyli w specjalnym projekcie edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy – Program Euro Week – Szkoła Liderów.

1

Program ten ma na celu dotrzeć do młodzieży i rozwiąć w niej najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole.

Zajęcia odbywały się w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń prowadzonych przez wolontariuszy z różnych krajów. Zajęcia odbywały się w języku angielskim. Poziom znajomości języka był dopasowany do grupy. Istniała możliwość tłumaczenia niektórych zajęć.

2     3

4     5

6     fot

fot     8

10     11

12     13

14     16

Zajęcia odbwały się w malowniczo położonej górskiej miejscowości – Międzygórze w Ośrodku Wczasowym „Słoneczna”. Opiekunami podczas wyjazdu były panie: Marzanna Stawowy i Anna Kierakowicz – Grzona.

18

(MS)