Niedziela,

2018-12-16

Albiny, Sebastiana

GŁOSUJEMY NA NASZĄ SZKOŁĘ W PROJEKCIE "SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA"

Jesteś tu: » Strona główna » Komunikaty dla uczniów » GŁOSUJEMY NA NASZĄ SZKOŁĘ W PROJEKCIE "SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA"

"SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA"

Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów to główny cel projektu „Szkoła Małego Inżyniera", który realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.

Głosuj na nasza szkołę!

Swoje głosy możecie oddawać klikając w poniższy link:

Głosować można codziennie!

1. Klikamy powyższy link.

2. Wyszukujemy naszą szkołę i klikamy w jej nazwę.

3. Klikamy PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA.

4. Klikamy GŁOSUJ.

5. Wpisujemy numer swojego telefonu i wybieramy WYGENERUJ KOD.

6. Czekamy na sms-a z kodem od VW Poznań.

7. Wpisujemy kod i klikamy GŁOSUJĘ.

Pamiętajcie! Możemy wygrać zestaw LEGO, który za pomocą prostego oprogramowania pozwala tworzyć własne roboty. Tylko od kreatywności uczniów, będzie zależało, czy będzie on pełzał, chodził czy jeździł. Mogą stworzyć robota który będzie potrafił nawet chwytać przedmioty. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Zestawy te będą służyć przez wiele lat i będą pobudzać kreatywność kolejnych pokoleń młodych inżynierów.

Udział naszej szkoły w projekcie "Szkoła Małego Inżyniera" koordynuje nauczycielka matematyki i fizyki - pani Anna Harych.

Regulamin projektu znajduje się w plikach do pobrania.